G2RV-1-S-21VDC
G2RV-1-S-21VDC
G2RV-1-S-21VDC
G2RV-1-S-21VDC
G2RV-1-S-21VDC
Novinka
G2RV-1-S-21VDC
G2RV-1-S-21VDC
G2RV-1-S-21VDC
G2RV-1-S-21VDC
G2RV-1-S-21VDC
Popis
RELÉ G2RV-1-S-21VDC OMRON relé s cívkou 21V, 1 x přepínací kontakt 6A, 21V DC, 250V, úzký. S paticí G2RV-SL700 24VDC komplet !