S8VS-18024
S8VS-18024
S8VS-18024
Novinka
S8VS-18024
S8VS-18024
S8VS-18024
Popis
Napájecí zdroj na lištu DIN 180W, S8VS-18024, počet výstupů: 1 přepínací režim 7.5A, výstup: 24V dc