S8VT-F96024
S8VT-F96024
S8VT-F96024
S8VT-F96024
Novinka Skladem
S8VT-F96024
S8VT-F96024
S8VT-F96024
S8VT-F96024
Popis
Napájecí zdroj na lištu DIN, S8VT-F96024E, 91%, 24V, 40A, 960W, nastavitelný