TL-W1R5MB1
TL-W1R5MB1
TL-W1R5MB1
Novinka
TL-W1R5MB1
TL-W1R5MB1
TL-W1R5MB1
Popis
Čidlo indukční, 0÷1,5mm; PNP / NO, Unap: 10÷30VDC; 100mA, kabel 2m